Vrácení či výměna zboží

Nebyli jste spokojení? Chcete zboží vrátit? Chcete ho vyměnit za jinou velikost? Nevadí, věříme, že u nás najdete jiné zboží, které Vás osloví.

Jak tedy postupovat, pokud chcete zboží vrátit?

Máme pro vás 2 varianty:

  • Využijte novou službu Mezi Námi (v tomto případě pošlete balíček na zásilkovnu Nadines, Studentská 598, Bohumín).
  • Pošlete na adresu - Patrik Tengler, Pod Kostelem 1112, Dolní Lutyně, 735 53, e-mail: info@mamapocket.cz, telefon: 607 934 470.

Co ještě udělat?

  • Informujte nás o tom, že budete zboží vracet, ať jej očekáváme. Využijte pro to e-mail: info@mamapocket.cz. 
  • Zboží musí být zabaleno v původním obale a musí mít veškeré původní označení! 
  • Zboží nebude použito ani nebude poškozené.
  • Do balíčku připište důvod vrácení a číslo účtu.

Peníze Vám vrátíme, co nejrychleji to půjde. Nejdéle však do 14 pracovních dnů.


Práva kupujícího:

Uzavřením kupní smlouvy prostřednictvím internetu má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí zboží, a to ve smyslu § 53 odst. 7 obch. z. V této lhůtě musí kupující doručit prodávajícímu odstoupení od kupní smlouvy spolu s předmětným zbožím. Kupující tak učiní buď tím, že na vlastní náklady zašle zboží prodávajícímu na jeho adresu prostřednictvím některého z přepravců spolu s písemným odstoupením od smlouvy. 

Zboží musí být při využití práva na odstoupení od smlouvy vráceno nepoškozené, v původním obalu bez známek užívání, včetně veškerého příslušenství, záručních listů a návodů. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží budou zaslány převodem na Váš účet, a to nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží přepravcem zpět.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení