Vrácení či výměna zboží

Nebyli jste spokojení? Chcete zboží vrátit? Chcete ho vyměnit za jinou velikost? Nevadí, věříme, že u nás najdete jiné zboží, které Vás osloví.

Jak tedy postupovat, pokud chcete zboží vrátit?

Máme pro vás 2 varianty:

  • Využijte novou službu Mezi Námi (v tomto případě pošlete balíček na zásilkovnu Nadines, Studentská 598, Bohumín).
  • Pošlete na adresu - mamapocket, Patrik Tengler, Pod Kostelem 1112, Dolní Lutyně, 735 53, e-mail: info@mamapocket.cz, telefon: 607 934 470.

Co ještě udělat?

  • Informujte nás o tom, že budete zboží vracet, ať jej očekáváme. Využijte pro to e-mail: info@mamapocket.cz. 
  • Zboží musí být zabaleno v původním obale a musí mít veškeré původní označení! 
  • Zboží nebude použito ani nebude poškozené.
  • Do balíčku připište důvod vrácení a číslo účtu.

Peníze Vám vrátíme, co nejrychleji to půjde. Nejdéle však do 14 pracovních dnů.


Práva kupujícího:

Uzavřením kupní smlouvy prostřednictvím internetu má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí zboží, a to ve smyslu § 53 odst. 7 obch. z. V této lhůtě musí kupující doručit prodávajícímu odstoupení od kupní smlouvy spolu s předmětným zbožím. Kupující tak učiní buď tím, že na vlastní náklady zašle zboží prodávajícímu na jeho adresu prostřednictvím některého z přepravců spolu s písemným odstoupením od smlouvy. 

Zboží musí být při využití práva na odstoupení od smlouvy vráceno nepoškozené, v původním obalu bez známek užívání, včetně veškerého příslušenství, záručních listů a návodů. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží budou zaslány převodem na Váš účet, a to nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží přepravcem zpět.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.