Nejčastější dotazy

Proč zrovna naše produkty a naší značku mamapocket?

mamapocket je česká značka plenek, osušek a produktů pro děti, která vznikla v roce 2017. Vše je vyrobeno s láskou ke každému detailu, z české bavlny, která od výroby až po tisk projde pouze českýma rukama. Naše motivy, které pro nás kreslí ti nejbáječnější ilustrátoři, tiskneme na produkty digitálním tiskem v malé tiskárně v Krkonoších.

Plenky se stanou nedílnou součástí výbavičky a rovněž budou stylovým dárkem pro každého novorozence. Jsou přesně jako ty plenky, které se marně snažíte vypátrat ve skříni u vaší babičky, protože jste na ně slyšeli samou chválu. Jak jsou pevné, dobře drží, neseperou se díky kvalitnímu digitálnímu tisku… Nerozporujeme kvalitu 30 let starých plenek, do kterých nás zavinovali naši rodiče. Snažíme se vyrobit kousky se stejnou hodnotou, ale s novým šarmem.

 V mamapocket vsázíme na:

- Dokonalé řemeslné zpracování
- Moderní design a mnoho variant
- Českou výrobu - od první do poslední nitky
- Látku s vysokou gramáží
- Nejkvalitnější a přitom nejjemnější bavlnu
- Vysokou savost
- Lokální ilustrátory a návrhy - všechny motivy jsou tvořeny přímo pro nás

 


Kde se plenky vyrábí a tisknou?

Látku na bavlněné plenky odebíráme v České republice a digitálně je tiskneme v malé tiskárně v Krkonoších. Naším cílem je nejen oblékat české děti, ale i dávat práci českým lidem a českým firmámVše je vyrobeno s láskou ke každému detailu, z českého bavlny, která od výroby až po tisk projde pouze českýma rukama.

Jedinou vyjímkou jsou trička a body, které odebíráme ze zahraničí. Jedná se však o bavlnu, která splňuje nejpřísnější kritéria certifikát Gots a Fairwear.

 


Kdo kreslí ilustrace a mohl bych se zapojit i já?

 Naše motivy pro nás tvoří čeští a slovenští ilustrátoři. Motivy vznikají ve spolupráci s námi, žádný z nich není z fotobanky! Naše portfolio ilustrátorů stále rozšiřujeme, takže se klidně můžete ozvat. 

 


Mohou se plenky prát?

Samozřejmě! Plenky jsou určené pro každodenní používání i slavnostní chvíle. Doporučujeme je prát na 40 stupňů. Tisk je stálobarevný, uvidíte sami, že i po roce praní bude plena stále jako nová. Více najdete v Péči o produkty.

 


Jsou plenky testované?

Ano, pyšníme se certifikátem, který zaručuje zdravotní nezávadnost pro děti do tří let.

 


Kde všude se dají plenky koupit?

Naše plenky najdete nejen u nás, ale jsou ke koupi i u našich partnerů. Někteří z nich pak mají své speciální edice, které u nás v e-shopu nejsou k dostání. 


 

Proč mít látkové plenky/osušky? Kdy je miminko využije?

Plenky a osušky mají 100+1 využití 

  • Od přebalování
  • Zavinování
  • Utírání dětské pusinky - jako brýndáček
  • Při kojení
  • Jako prostěradlo
  • Přikrývka
  • Na stínění kočárku
  • Skvěle poslouží i jako při koupání nebo plavání miminek.

Maminky dobře ví, že nestačí mít jednu plenku. Těmi krásnými, designovými si navíc uděláte radost nebo je můžete darovat vašim kamarádkám či kolegyním. 

 


Proč podporovat české značky?

Jde o kousky oděvu nebo doplňky, které splňují atributy lokálnosti, kvality, ekologické udržitelnosti, dobrého řemeslného zpracování, nadčasového designu… Takových kousků si budete vážit, ze skříně nezmizí po prvním vyprání. S chutí do nich zainvestujete, ale o to déle vám vydrží. Jejich hodnota není jen na povrchu, ale i vně. 

Právě takové jsou plenky mamapocket. Jsou vyrobené z nejkvalitnější bavlny v České republice, jejich design si zamilujete vy i děti vašich dětí. Ve výbavičce vydrží po generace.

 


Proč nekupovat dětské zboží z Asie?

V rámci trendu „Think global, shop local“ se vyplatí podporovat české dodavatele a prodejce. My víme, kde a za jakých podmínek bylo naše zboží vyrobeno. Výrobky splňují přísné evropské standardy. Koupí podpoříte nejen samotnou myšlenku, ale i celý český textilní průmysl.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.