Weleda - dětské sprchové krémy a šampony 2v1

13:26

Víte, že dětská pokožka je asi 5x tenčí než pokožka dospělého člověka? Látky, které na ni naneseme se beze zbytku vstřebají a přejdou do krevního oběhu. Citlivou dětskou pokožku je tedy důležité nezatěžovat, chránit a současně jí dodat takovou péči, kterou potřebuje.


Když byly děti mladší, používali jsme doma kompletně měsíčkovou řadu Weleda, na tu nedám dopustit a také díky ní jsem objevila tuhle super značku. Pro větší děti přišla Weleda nedávno s řadou sprchových krémů a šamponu 2v1. Tato řada je určena pro děti od 3 let a my ji celou pořádně vyzkoušeli.

Jde o jemné mycí emulze, aktuálně ve čtyřech krásných vůních, které mají úžasné složení nadupané přírodními oleji, neobsahují žádné syntetické látky, konzervanty, barviva ani umělé parfémy. Všechny mají prestižní certifikát Nature, který garantuje nejvyšší standardy přírodní a BIO kosmetiky. Za složení ode mě získávají jedničku s hvězdičkou .


Tyhle krémy jemně myjí, nevysušují kůži, udržují ji hydratovanou a protože jde i o šampony, určitě vás bude zajímat, že jsou šetrné i k očím a očnímu okolí.

Tyrkysový obal skrývá novinku v této dětské řadě a pro horké léto snad nemohla být lepší. Je to totiž Čarovná máta. Krásná a svěží vůně mixuje mátu a levanduli. Kombinace těchto vůní má za cíl zlepšit náladu a povzbudit mysl a je to prostě pecka ,). Protože je tento produkt novinka, zatím ji seženete nejlíp asi na eshopu Weleda ZDE

Modrý obal v sobě skrývá Sladkou vanilku s kapkou mandarinky. Vanilka je taková klasická vůně a mandarinka jí dodá ten správný šmrnc. Oranžový obal je Šťastný pomeranč. Obsahuje esenciální oleje z pomerančů smíchaný opět s vanilkou, je to hodně svěží a příjemná vůně. Zelený obal je Veselá limetka, nádherná, pozitivní a svěží vůně kombinuje limetku s citronem a je to pořádná dávka energie. 


Kromě eshopu Weleda seženete poslední tři vůně v drogeriích DM. Na Slovensku najdete v DMku Sladkou vanilku a Šťastný pomeranč. Pro slovenské čtenářky přidávám ještě odkaz na eshop, kuk SEM

Mě se tyhle sprchové krémy a šampony přesně trefily do noty. Jak už bývá u značky Weleda zvykem, mají perfektní pečující složení, krásní vůně z esenciálních olejů, takže jejich použití, to je radost. 

Už jste některý z nich zkoušeli? A máte mezi nimi oblíbence?

Hezký den,

Bára

You Might Also Like

0 komentářů