5 československých značek, které stojí za pozornost

7:30

Vytvořit si závislost na nákupech krásného českého a slovenského oblečení jde stejně lehce, jako na fast fashion. Asi jich sleduji příliš, navíc každou chvíli některá z nich uvede novinky, které jsou přesně pro mě... Ještě že nemám neomezený rozpočet, to bych už potřebovala nafukovací skříň ,)

Chtěla bych vám dnes ukázat 5 (pod)zimních kousků, které mě nejvíc vzaly za srdce, dovolit si ale můžu jen jeden, takže pomůžete mi s rozhodováním?

Pořadí je zcela náhodné...

Slovenská značka Mile přišla nedávno s písmenkovou kolekcí. Najdete v ní kousky pro děti i dospělé, trička, šaty, tepláky... Ty šaty se mi líbí samy o sobě, ale sladění s dětmi je posouvají ještě o level výš. Líbí?


Daya přišla na podzim s velkým projektem českých kabátů. Na Hithitu můžete podpořit její kampaň a koupit si kabát, který byl od začátku do konce vyroben u nás, tedy včetně krásných látek. Mě se ale líbí teplákové šaty, ty bych unosila do roztrhání...Sophistic by Veronica vymyslela střih šatů, který má "něco navíc", tentokrát jsou to zajímavé skládané detaily na zádech. Jsou dostupné v několika barvách a já se už asi měsíc nemůžu rozhodnout... Ale sluší jí, že?


LaKlara šije velmi nositelné oblečení pro každý den, líbí se mi její trika (protože z nich nikde neleze pupek), ale já koukám po šatech s kapsama.


Novinka z dílny Bohemiantailors ještě není v prodeji, tuším se má objevit začátkem prosince. Na jejich soc. sítích už ale jsou fotky. Flanelové šaty s kostkama! Může být na zimu něco lepšího? Líbí se mi jejich střih i netradiční materiál...


To jsou dilemata, co?  Tak které? .-)) Máte doma nějaký kousek od těhle značek?

Hezký den,

                     BáraYou Might Also Like

2 komentářů