Podzimní Dyzajn market a SOUTĚŽ

7:30

Ahoj, dlouho to tu spalo, že? Asi jako já včera po o s nemocnou Elou, nebo jako můj počítač v opravě... Ale už jsme oba zpět, počítač s novým vnitřkem (a zejména vyčištěný) opravdu vypadá, jako nový, to se bude psát... já vypadám jako nová každé ráno, to je vám určitě jasný ,)

A o čem to bude dnes? Přeci o podzimním Dyzajn marketu


Tuhle krásnou akci vám určitě nemusím představovat. Díky Dyzajn marketu jsem objevila spoustu svých oblíbených značek. Pamatuji si na první ročník, když jsem se koukala jak na zjevení, kolik máme šikovných tvůrců a odnesla si neuvěřitelnou sukni (vyblejsknu vám ji na instagram ,)... Právě na Dyzajn marketu jsem se zamilovala do květinových věnečků od Magaely, do šatů od Lusindy, nebo hrnečků od Studio Malíská... Dyzajnéři se na téhle akci mění, kvalita zůstává. Vždycky se těším, koho na nových ročnících objevím. Na nadcházejícím marketu se představí přes 180 českých i zahraničních značek!

IMH šperky z recyklovaných PET lahví a oceli
Najdete tu produkty pro děti, třeba Elí Belí, nebo Co budu dneska šít.
Něco na sebe pro sebe, jestli máte rády minimalistické věci, určitě mrkněte k City folklore, dokonalost. Na něco malého krásného třeba od IMH, která vyrábí šperky z recyklovaných PET lahví a oceli... Holky a jestli máte pejska, koukněte, co vyrábí značka Collars .-))

obojky Collars
Jako vždy je pro nás připravený doprovodný program, třeba divadlo pro děti, koncerty, nebo workshopy. A jsme u jádra pudla. Ze šesti workshopů jsem vybrala dva, o které si tady na blogu můžete zasoutěžit. 


Prní workshop je se značkou Co budu dneska šít a vy si na něm můžete ušít nového kamaráda.

Druhý je se značkou Liška mazaná a bude se na něj vyrábět přírodní kosmetika.

To zní skvěle, že? Pravidla jsou jednoduchá, jako vždy. Nechte tedy na blogu jakýkoli komentář, dejte vědět, zda na Dyzajn markety chodíte a co na nich máte nejraději a případně na který ze dvou vybraných workshopů byste šli raději. Ze všech komentářů vylosuji v neděli 17.9. dva výherce.

Hezký den,

                      Bára


You Might Also Like

3 komentářů

  1. Já se soutěže zúčastnit nemůžu, pac nemám hlídání:( ale moc doporučuji Lišku mazanou, jděte do nich a chtejte minerální makeup:))

    OdpovědětVymazat
  2. My budeme tou dobou v Krušných horách, jinak bych určitě vyrazila. Šít vůbec neumím, tak bych zkusila toho kamaráda 😜

    OdpovědětVymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat