Společně u stolu...

12:49

Milníky. S dětmi přichází nějaký každý den. A společné (svobodné) stolování je jedním z nich.


Nedávno jsme Eli konečně pořídili velkou židli. Vybrala jsem Hauck Alpha, stejnou, jako má Ferda už 2. rok. Je celodřevěná, rostoucí, dá se používat od 6 měsíců do deseti let, váhový limit je 90kg. A nastavit u ní se dá úplně všechno.
K židličce jsou dodávány i popruhy a přední stoleček, ale to je přesně to, to jsem nechtěla... Protože když už to trochu jde, je myslím skvělé, že se děti mohou u stolu obsluhovat samy, tzn., samy si na židličku vylézt a jíst s rodinou u stolu. Naši tyhle židličky používají i jako kuchyňská stupátka, když mi pomáhají s vařením. Prostě Hauck můžu doporučit všema deseti.


Ale co by to bylo za stolování bez pořádné výbavy? Objevila jsem na Feedu značku Label Tour. Všechny jejich designy jsou od úžasné francouzské ilustrátorky Isabelle Kessedjian a jsou boží. Vybrala jsem Ferdovi i Ele prostírání, talířek a mističku. S princem a s rytířem. Oba si je hned zamilovali, sice jsem chvíli uvažovala o nějakém minimalističtějším designu prostírání, ale když jsem viděla, jakou z těhle dětských obrázků mají radost, nelituji.


Nejsou rozkošný?!


Takže teď, když zavolám: "večeře", oba se ženou ke svému místu a hezky bez pomoci jsou připraveni stolovat. 

Label Tour vyrábí i další věci, deštníky příbory, lahvičky, nebo boxy na svačinu, takže k nám ještě nějké drobnosti určitě pořídím...

Hezký den,

Bára
You Might Also Like

1 komentářů