POZVNÁNKA - jarní charitativní sbírka pro azylový dům Prahy 7

8:00

Terku z blogu Madame Coquette netřeba představovat. Na letošní březen připravila skvělou akci, na kterou se chystám a vás bych chtěla pozvat...


Pomáhat se bude maminkám a dětem z azylového domu Prahy 7. Určitě máte doma některé z věcí, které by se jim hodily a vám už neposlouží. Ty můžete ve středu 22.3. přinést do Studia Alta - my je předáme těm, kteří naši pomoc ocení nejvíc! Přečtěte si, prosím, v letáčku seznam vhodných darů. 

Ale nejde jen o obyčejnou sbírku. Připraven je pro vás i doprovodný program a workshopy. Jednu část programu mám s radostí na starosti já. Od 12 hodin povedu hudební dílničku. Vezmu kytaru a nějaké další mininástroje, které máme doma a těším se, jak si společně zazpíváme oblíbené dětské hity! Pokud si se mnou chcete zazpívat, zahrát a zatancovat, nezapomeňte se prosím včas přihlásit na email charita@madamecoquette.cz, kde vám rezervaci místa potvrdí.


A jak napsala Terka: pokec a dobrý skutek si ale rezervovat nemusíte, prostě přijďte a pobuďte s námi! Mají tu dobré kafe a dětský koutek! 

Celá akce probíhá za velké podpory Studia Alta, které poskytlo prostor kavárny a přilehlou tančírnu na workshopy. Studio Alta je kromě divadla a taneční školy taky skvělá kavárna s dětským koutkem - pokud jste se tam s dětmi ještě nikdy nebyly podívat, 22. 3. 2017 je ten správný čas to napravit! 

Takže se těším na viděou,

                                         Bára


You Might Also Like

0 komentářů