Už znáte Hamleys?

8:15

Naše děti mají v jedné věci smůlu... my nenavštěvujeme hračkářství. Nechodím do nich zejména proto, že nemám nervy na to, říkat juniorovi, "nesahej, nelez, pozor..." atd.... Taky vám přijde nenormální, že v hračkářství vystaví třeba traktor a dají  němu cedulku nesahat? .-)) 

A pak jsme byli v Hamleys... Upřímně, moc se mi tam nechtělo, já a davy, víme... Ale v Hamleys je to fakt jiné.

Hamleys prodává hračky od roku 1760! Jejich největší obchod najdete v Londýně, má 7 pater! Proti tomu je dvoupatrový pražský shop fakt prcek .-)) 

Překroč práh a ocitneš se ve světě radosti a zázraků plném zábavných atrakcí, živého předvádění hraček, tématických akcí a tisíci kvalitních tradičních i nejmodernějších hraček pro děti každého věku. Přes tútající a zvonící hračky uslyšíš, jak se děti nadšeně smějí a radují. V Hamleys zábava začíná a nikdy nekončí! Zábava, kterou určitě chceš zažít.Hamleys o sobě hrdě prohlašuje, že je to nejúžasnější obchod s hračkami na světě. No, rozhodně je magické... Jak to dělají? Na všechny hračky si můžete sáhnout, vyzkoušet je, nebo vám šikovný asistent předvede, co všechno umí... Co pár metrů je pro děti připravena nějaká zábava, uprostřed přízemí stojí úžasný klasický kolotoč (na ten ještě musím zajít, nestihla jsem...), patra jsou propojena tobogánem, děti si můžou sednout k bagru a lovit míčky, řídit závodní auta na dráze, hrát si s Legem, sklouznout po malé skluzavce, nebo mrknout na vodní mlýny. 

Je toho mnohem víc, ale to budete muset objevit samy...
Návštěva Hamleys určitě není na půl hodinky, ve stylu, koupíme medvídka a půjdeme... to by byla škoda. Pokud už máte děti větší, nebála bych se je tam prostě vypusit a vy si můžete přímo v hračkářství dát kávičku, nezní to pohodově? Líbí se mi, že je tu spousta interaktivních prvků, které děti taky něco naučí, třeba ty vodní atrakce jsou prostě super. 

Nás naštěstí brzy čekají dvoje dětské narozeniny, takže máme důvod jít se do Hamleys zase brzy mrknout. Už mám vybráno. 

Nutně potřebujeme bublinovou pistoli... A obřího medvěda .-))Oficiálně se Hamleys otvírá dnes, 5.5. v 10 hodin a kde? V ulici Na Příkopě 14 a jde o největší hračkářství ve střední Evropě. 

Více informací o Hamleys najdete na jejich webu ZDE, nebo FB ZDE.

Nám se tam líbilo moc a určitě jsme tam nebyli naposledy... A co vy, chystáte se do Hamleys? Nebo ho znáte za zahraničí?

Hezký den,

                   Bára


You Might Also Like

27 komentářů

 1. To vysvětluje ten červený double-decker, který jsem nedávno zahlídla v Kunraticích :) Díky za článek, někdy se tam vydáme!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je dobře, my jsme tam již byli a nelitujeme rozhodně toho

   Vymazat
 2. My jsme to tam jiz s dcerou jiz vyzkouseli a musim rict, ze skvela zabava jak pro deti tak i pro dospele. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. přesně tak, zábavu si tam užije každej

   Vymazat
 3. skvělá firma pro uspořádání narozeninových oslav pro vaše ratolesti, mnoho hraček, zábavy a hlavně zde u dětí neexistuje nuda

  OdpovědětVymazat
 4. Dnes jsem dostal pozvánku jako host oslavy synovce, takže už se nemůžu dočkat až si to tam zase užiju

  OdpovědětVymazat
 5. Znám hamleys znám. Byli jsme tam v létě a opravdu to není na chvilku. Tam strávíte celé odpoledne a vůbec nevnímáte čas.

  OdpovědětVymazat
 6. Já jsem o nich neslyšela, ale podle obrázků to vypadá super. Syn si to podle všeho užil :)

  OdpovědětVymazat
 7. A co tam bylo za program na Halloween?

  OdpovědětVymazat
 8. tam to vypadá opravdu nádherně, jen jestli je to pravda, aby si tam mohly dětičky takhle hrát? tomu se mi fakt moc nechce věřit...

  OdpovědětVymazat
 9. fakt si tám můžou hrát :D my jsme tam byli ještě před vánocemi a bylo to tam moc super :)) bylo tam o děti moc krásně postaráno :)

  OdpovědětVymazat
 10. myslíte tohle hračkářství? http://www.hamleys.com/czech_republic/explore-nase-hracky.irs taky o tom přemýšlím že se tam půjdu se synem podívat, tak jsem zvědavá jaké to tam bude :))

  OdpovědětVymazat
 11. a už ste se tam byli podívat? protože já se tam taky chci s naší malou natálkou podívat, jen teda nevím jeslti to bude to pravé ořechové

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo my už jsme tam byli a byla to fakt paráda :)) nemůžu jim nic vytknout, takže to musíte taky vyzkoušet a pak napsat jaká byla spokojenost. Uvidíte jak se tam děti budou smát :d

   Vymazat
 12. fakt je to tam boží a koží jak píšete? Je pravda že jsem se všude na internetu dočetla jenom samou chválu a taky i fotky co jsem viděla tak stojí za to :) tak to asi taky půjdu s našima miláčkama vyzkoušet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jsitě!!! Musíte to vyzkoušet, protože jestli to nevyzkoušíte, tak to pak nemá smysl :) takže hurá do toho a pak dej vědět jak se líbilo :)

   Vymazat
 13. no chystáme se tam dneska, tak jsem zvědavá jaké to tam odpoledne bude :) pak je jisté že jsem napíšu jaká byla nebo nebyla spokojenost, ale doufám že budeme spokojení když už tam jedeme

  OdpovědětVymazat
 14. tak co, byli jste se tam podívat? Jaké to bylo? ani nenapíšeš... jsem teda čekala že aspoň dáš vědět jestli byla spokojenost, nebo co :) tak co???

  OdpovědětVymazat
 15. bylo to tam super, fakt dobré. Byla jsem mile překvapená, ale o mě moc ani nešlo, spíš to že děti tam byly šťastné :) a to bylo vidět :)

  OdpovědětVymazat
 16. to jsem moc ráda že se líbilo a koupili jste tam rovnou i nějaké hračky nebo jste se tam byli jenom pohrát? :) já jsem tam totiž rovnou i nějaké hračky nakoupila :))

  OdpovědětVymazat
 17. děti si tam byly pohrát a já jsem něco málo nakoupila, protože jsem před něma nemohla tahnout velkou tašku, to by chtěli hned a to nechci... zajdu si tam ještě jednou a nakoupím hračky na narozeniny

  OdpovědětVymazat
 18. tak to je vlastně ideální ne? takhle to vyřešit... já jsem teda když jsem tam byla neměla možnost nic moc koupit, protože jsem všude byla s děckama, takže krása :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. holky a kde to je to hračkářství kde si děti můžou hrát a pak se tam dají koupit ty hračky? vůbec nevím že něco takového existuje. tak jestli můžete dejte o tom více informací...

   Vymazat
 19. je to hračkářství v praze www.hamleys.cz koukni se na jejich stránky a uvidíš že se ti to bude líbit a až tam budete osobně tak je to uplně něco jiného :)) mnohem lepší :) takže tak

  OdpovědětVymazat
 20. týjo, tak to je hustý, teda jestli to tam je tak jak se ukazuje na stránkách a na fotkách, jestli jo tak myslím že by naše dětičky byly z toho uplně odvařené :D takt o je tam fakt musím vzít

  OdpovědětVymazat
 21. fakt to tak je. My jsme tam byli a né jenom jednou, ale víckrát a vždycky byla spokojenost, pořád je tam něco nového nebo tam dělají různé akce a proto se to tam ani neomrzí a taky se tam moc hezky starají o ty naše ratolesti :)

  OdpovědětVymazat
 22. jo pořad tam jsou nějaké akce, koukněte http://www.hamleys.com/czech_republic/explore-whatson.irs třeba si tam něco vyberete :)

  OdpovědětVymazat