Vyhlášení soutěže s Astrid

7:49

Od minulého týdne běžela na blogu soutěž o sadu produktů značky Astrid. Ale než si přečtete, kdo tuhle sadu získá, pojďte ještě mrknout na pár informací o téhle české značce.

Víte, že historie značky Astrid sahá až do roku 1847? Právě v tomhle roce si v Praze otevřel jistý pan František Procházka obchod s mýdlem a začal vyrábět i další produkty, které se do Prahy dříve jen dovážely... Když v roce 1947 slavila firma 100 let, stanovila dvě nové myšlenky, "sto let tradice a jakosti" a "sto let ženy krásné kosmetikou Astrid". To by se dalo použít i dnes, že? 

A co je v balíčku, který dnes získá první výherce?

Astrid Ideal defence denní krém proti vráskám - s koenzymem Q10, UV filtrem, redukuje jemné vrásky a oddaluje vznik nových, obsahuje hydratační komplex Hydroviton Plus, který přispívá k udržení optimální hladiny hydratace pleti a zanechává ji pružnou a jemnou.

Astrid Ideal defence noční krém proti vráskám - brácha výše uvedeného denního krému, poskytuje omlazující péči během spánku, aby pleť ráno vypadala přirozeně rozjasněná a planá energie.

Astrid Soft skin zjemňující čistící pleťové mléko - šetrně odstraňuje makeup a nevysušuje pleť, pomáhá udržet optimální hladinu hydratace, jeho složení je obohaceno o minerály a D-panthenol.

Astrid Soft skin zjemňující čistící pleťová voda - tonizuje a osvěžuje, nevysušuje pleť, odstraňuje zbytky nečistot a slibuje dokonalý komfort a zdravý vzhled.

A překvapení!  Jako malou náplast, za to věčné zpoždění s vyhlašováním soutěží vylosuji ještě jednoho z vás, který získá tyhle dva pomocníky:

Astrid Ultra repair denní krém proti vráskám a Astrid Ultra repair noční krém proti vráskám - řada Ultra repair je výživnější, než Ideal defence. Zpevňuje, pomáhá redukovat vrásky do hloubky. Její složení je doplněné o Duo hyaluronový komplex, který okamžitě vyhlazuje povrch pokožky a v jejích spodních vrstvách zlepšuje její elasticitu a pružnost. Hydratační složky těchto krémů zanechávají pleť jemnou a pružnou. 

Taaak... dočetli jste až sem?

První balíček kosmetiky poputuje k: elizabethgreenova (instagram)
Druhý balíček poputuje k: Sandře (blog)

Díky moc všem, kteří jste se do soutěže zapojili a brzy zas nějakou spácháme ,)

Hezký den,

                     B.
You Might Also Like

0 komentářů