Střípky z našeho dne...

8:00

Mám teď přesně to hezké období, kdy je mateřská prostě dovolená. Ele vylezly dva zuby (docela si u toho pořvala), taky začala líp jíst a plazit se. Ferda toho čím dál víc povídá a má na věci jasný názor, zejména na to, co si vezme na sebe a na to, co bude jíst. A jaro venku? No to je za odměnu!

Rozhodla jsem se, že budu to, jak strašně rychle rostou, trochu víc dokumentovat a našla fotografku Evu Staňkovou. Nestojím o nějaké vyumělkované fotky a pózy, líbí se mi, když fotky zachytí atmosféru našeho všedního dne, to přesně Eva umí. Taková jarní procházka je k focení úplně stvořená.Vymyslela jsem si na sebe malou výzvu, zbavit se maminkovské uniformy! Džíny, kecky, triko - já vím, je to praktické a pohodlné a tak, ale... šaty jsou šaty. A ve výsledku jsou pohodlnější a líp schovají, že jsem přes zimu ale vůbec necvičila. Jdete do toho taky? 

Hezký den, 

                    Bára

PS: kočárek na fotkách je Easywakler Mosey, mám ho půjčený z Kočárky.cz a chystám zevrubnou recenzi ,)


You Might Also Like

4 komentářů

 1. Nádhera! :-) Jste krásní :-) A šatům rozhodně palec nahoru, taky je mi v nich pohodlněji.
  My htěli na památku fotky s bříškem, ale nějak jsme se trefili do upršeného chladného týdne (s pupíkem se mi nechtělo venku mrznout, to jsem si už užila na svatbě, takže šupky dupky do ateliéru). Trochu jsem se bála právě té strojenosti, ale nakone jsme spokojení. Příště ale rozhodně venku :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, venku to má vždycky jinou atmosfétu, do aťasu už bych na rodinné focení nechtěla... B.

   Vymazat
 2. Krásné fotky, opravdová procházková idylka a přirozenost.

  OdpovědětVymazat
 3. Moc hezke fotky a ten kocarek je suprovy ;) ja si koupila tuhle golfku http://www.detske-kocarky.cz/golfove-hole-be-cool-attic-2014-darek.html a take spokojenost. A to s temi saty take praktikuji. Bohuzel jsem ze zimy vse neshodila, takze saty opravdu neco schovaji ;)

  OdpovědětVymazat