Pondělní zamyšlení a soutěž na konci

8:16

Doufám, že za sebou máte krásný, prosluněný víkend strávený venku. Taky jsem se už nemohla dočkat, až ráno otevřu okno a ono nebude zmrzlé, až nás budou budit ptáci, na obědy venku, houpací síť a sázení rostlinek... 

Brzké jaro mám z celého roku nejraději. Asi proto, že je to úplný šok, po šedé zimě je všude tolik nádhery, že nevíte, kam se dřív kouknout a přivonět...

A víte, že jsem chtěla psát o něčem jiném? O nenakupování. A o tom, jak se s tím snažím zatočit já.

Jasně, beru názor, že shopping podporuje ekonomiku, atd., ale... když jsem před pár lety začala víc sledovat blogy a youtube, pravidelně ve mě produktové příspěvky vyvolávaly pocit: "to je pecka, to musím mít", pořád jsem měla pocit, že potřebuju další krém, řasenku, pudr, boty... Trochu povrchní? Ve výsledku to byly většinou věci, které jsem nejen že nepotřebovala, ani nevyužila... prostě radost na 5 minut.

K procitnutí mi pomohlo asi to, že je blogů a videí všude plno a že firmy ty spolupráce rozjíždí opravdu ve velkém. Takže když vidím jednu věc na fotce (nebo videu) desetkrát za sebou, má to na mě spíš opačný efekt. Prostě, čeho je moc, toho je příliš. A co mi ještě pomáhá? Odkládám online nákupy na druhý den. Někdy je to výzva, třeba když je u nějakých krásných botiček napsáno "poslední kus", ale u spousty vecí se mi přes noc rozhodnutí rozleželo a byla jsem ve výsledku ráda, že jsem na tlačítko "potvrdit platbu" neklikla. 

Nikdy jsem neměla ráda hromadění věcí a když jsem si v poslední době přečetla pár knížek o úklidu a feng shui, hezky mi to do sebe zapadlo. Nerozumím tomu, proč někdo hromadí desítky YC svíček, sprcháčů, řasenek, stínů, rtěnek... v množství, které by nespotřebovala ani dívčí škola...  ale "love and peace". Jen jsem chtěla napsat svůj názor na věc.

A protože mám jen jeden obličej a momentálně mám v koupelně vše, co potřebuji, chtěla bych vám dát do soutěže tyhle produkty ASTRID, které se ke mě dostaly od PR zastoupení téhle značky. 

Česká znača Astrid je na trhu přes 150 let. Objevte novou řadu péče Astrid založenou na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí , která přináší vaší pokožce tu nejlepší péči a ochranu.

Mám pro vás 4 produkty 

- Astrid zjemňující čistící pleťové mléko, 
- Astrid zjemňující čistící pleťová voda, 
- Astrid Ideal defence - denní krém proti vráskám s koenzymem Q10, 
- Astrid Ultra repair denní krém proti vráskám s duo hyaluronovým komplexem.Co udělat, abyste Astrid produkty získali? Pravidla jsou stejná, jako vždy. Stačí zanechat jakýkoli komentář pod příspěvkem se soutěží zde na blogu, FB, nebo instagramu. Každý se tak může zapojit 3x. Soutěž končí za týden, tedy v pondělí 11.4..

Znáte značku Astrid?

Hezký den,

                    Bára


You Might Also Like

13 komentářů

 1. Ráda se zúčastním :)
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj ráda bych vyhrála :) instagram nemám :(
  A jinak mam taky moc ráda taková teplejší rána a že mužů otevřít okno a nemrznu :) za to kocour, který slyší jak cvrlikají ptáčci, by nejradši vyskočil z okna za nimi, bydlíme ve 3 patře :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Astrid značku znám, dříve jsem ji používala, ráda bych se tedy zapojila do soutěže. :-)
  brazdova.p@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Astrid značku znám, mám od nich čistící pletové mléko a líbí se mi jejich nový obaly :)youngmamastyle@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. značku astrid znám a proto se ráda účastním :)
  ada.voracova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. ahoj rada se zucastnim astrid mam moc rada
  tomanova.katerina@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 8. MonicaSvideo@gmail.com

  GFC: Monnica

  OdpovědětVymazat
 9. Značku astrid znám, ale už dloooouho jsem od ní nic nezkoušela :-)
  yanacze@yahoo.com

  OdpovědětVymazat
 10. moc hezky napsané, ráda čtu tvůj blog, protože je to jeden z mála, kde si nepřipadám jako z filmu Jonesovi: Americký sen :)

  OdpovědětVymazat
 11. Taky nesnáším hromadění věcí, rázně jsem s tím zatočila, oblečení vyřadila do charity, knihy do místní knihovny a kupuji teď e-knihy, ale co ty hračky? Těch se děti nechtějí vzdát. Ty jsem zabalila, když nebyli doma do úložných pytlů a schovala do našeho úložného pokoje pro menší dítko na potom, až bude ve věku pro ně, ale nejradši bych je vzala do nějakého rodinného centra. Ještě mě čeká pár šuplíků a bude tu snad již více dýchatelno.

  OdpovědětVymazat
 12. Značku Astrid znám,ale ráda bych vyzkoušela krémy proti vráskám,i když mi od nich pomáhá můj 8 měsíční smíšek Theo,krémy budou mít určitě také skvělý účinek 😊

  OdpovědětVymazat
 13. Ahoj! Značku Astrid znám, hlavně z dětství. Ale pak se někam vytratila, tedy spíš ji vytlačily konkurenční značky? Kdo ví jak to bylo :D Každopádně o tom, že vyrábí i takovéhle produkty se dovídám až od tebe! Děkuji ;)

  OdpovědětVymazat