Kam s dětmi v sobotu? Na Tankodrom a do Parku Mirakulum!

18:17

Jaro je v plném proudu a pomalu se probouzí k životu i naše oblíbená výletní místa. Už tuhle sobotu zahajuje provoz Tankodrom a Park Mirakulum. 

Protože jsem pro Tankodrom dřív pracovala, je tohle místo moje srdcovka. Přes zimu zde opět udělali spoustu práce a na sobotu je připraven super program, který si užijí nejen kluci.

Oba areály připravily na otvírací víkend tolik novinek, že není podle mě v silách dětí, ani rodičů všechno stihnout .-)) Na Tankodromu bude jezdit parní vlak, tanky, bévépéčka, Hummer, čtyřkolky, bude létat vrtulník... Budete si moct prohlédnout vojenskou základnu, podzemí labyrint, bunkry, vientamskou vesnici... zaskákat si na obří trampolíně a ti menší pohrát na velkém pískovišti. A nesmím zapomenout na 3 ukázky vojenských bitev, do kterých se zapojí i technika.

Na Tankoromu toho bude tolik, že nevím, nevím, zda stihneme i Mirakulum, ale jestli jo, určitě se podíváme do Hradu na tobogán, nakrmíme kozy, projedeme se v tý košíkový houpačce, nebo se podíváme na vystoupení kouzelníka a bubnování.

To zní jako nabitý den, že? Kdo se přidá?

A pár praktických typů:


  • Tankodrom i Mirakulum jsou venkovní areály, kde děti běhají, prolézají, padají... takže bílá košilka a lakovky nejsou to pravé oblečení
  • na Tankodromu to často hodně fouká a je tam o trochu větší zima, nebo vedro, než v okolí, větrovku a opalovací krém s sebou
  • protože na tomhle zahájení sezóny oba areály spolupracují, můžete využít oba vchody, jak přes Tankodrom, tak přes Mirakulum - vchod přes Tankodrom je vždy volnější!!!
  • stejně je to s občerstvením, na Tankodromu jsou menší fronty, takže pokud toho budete mít v Mirakulu nad hlavu, nasedněte na vláček a jeďte si na Tankodrom odpočinout.

Potkám se tam s někým z vás?

Hezký den,

                    Bára


Víc o akci najdete na webech areálů:

MIRAKULUM

TANKODROM


You Might Also Like

0 komentářů