Jsem chic pipka domácí ,)

8:00

Bez dalšího okecávání, vhled do našeho rodinného života - jediná věc, která u nás doma způsobuje spory je... wait for it... bordel. To si asi každý kdo má děti dovede představit. 


A jak trefně a podle mě taky velmi nefér poznamenal můj manžel: "už před dětmi to u nás bylo s pořádkem tak tak, ale teď je to vysloveně tragédie". 

Ale protože ve vesmíru je to zařízeno tak, že vám vždycky přihraje to, co v té chvíli nejvíc potřebujete, vlezla jsem si nedávno, po tom, co jsme měli opět drobnou rozepři na tohle téma, do postele s knížkou S Madame Chic Doma. To je ale dlouhá věta, že? .-))

Měla jsem ji doma půjčenou od léta a sedal na ni prach. Četli jste ji? Asi jo, je to hroznej bestseller (2. díl), ale ke mě se dostala až teď... A pohnula se mnou. Udělala jsem si na věci, které jsou potřeba udělat rozvrh a fakt se mi daří ho dodržovat. I se dvěma dětma. A jo, fakt od té doby nemáme doma bordel, jupí .-)) Tak jsem vám o tom chtěla říct, udělalo mi to radost... ,) Jo a pořád mám čas pro sebe... Jestli jste ji ještě nečetli, tak vřele doporučuji.

Hezký den,

                    B.


You Might Also Like

4 komentářů

 1. já jsem si tento druhý díl koupila, ale podle mně to byly vyhozené peníze, když je půjčená, tak ok :) první díl byl 100x lepší

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. První mám taky půjčený, ale svým čtecím tempem se na něj dostanu někdy v létě .-))

   Vymazat
 2. No počkej, a co nějaké konkrétní rady?
  Jinak řešíme totéž, jako asi většina holek na mateřský. Já jsem zas převzala tipy od mé oblíbené americké housewife youtuberky a už tři týdny taky v zásadě dobrý. Ale stejně je to hlavně o vůli, kterou nemám, takže je jen otázkou času, kdy to začne sklouzávat do starých kolejí, obávám se :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konkrétní rady ještě testuju, momentálně se mi to ale hroutí pod rukama .-))

   Vymazat