Vychytávka, která zpříjemní čas mezi kojením

10:52

O tom, jak jsem bojovala s kojením jsem na blogu psala nedávno. Někdy to prostě není tak jednoduchá a samozřejmá věc. A někdy může být i trochu otravná a nepohodlná. Proč? Maminky asi vědí .-)) Prostě... někdy se stává, že se vám mléko spouští jen tak. Nesnáším to. Stačí, aby miminko plakalo, nebo bylo mléka moc, někdy ani nevím proč... prostě to teče samo ven. Komu by tohle bylo příjemné, že? 

Jediné, co jsem s tím zatím dělala, bylo používání jednorázových prsních vložek. Nemám je ráda. Vždycky jsou vidět pod trikem. Většinou za chvíli cestují, kam chtějí. A mě jsou na prsou nepříjemné. Prostě o nich víte a bohužel, svět ví o tom, že je máte. 

Ale dneska to bude o něčem jiném. Dostala se ke mě tahle super vychytávka:


LilyPadz jsou neabsorpční silikonové chrániče bradavek. Cože, neabsorpční? Jo, fungují tak, že se prostě přimlasknou na prso a už z něj nic neuteče. A pozor, fakt to funguje.

Silikon, ze kterého jsou vyrobeny je tenoučký, takže nejsou vidět ani pod tenkým trikem. Ze strany, která se dává do podprsenky je ten materiál trochu "lepivý", takže se nikam neposunují a když je vyndáte, prostě je opláchnete a jsou připraveny k dalšímu použití. 

Používají se jednoduše, prostě je vyndáte z pouzdra a přimáčknete tam, kde mají být. Já je kromě běžného provozu zkoušela i při běhání a cvičení a fungovaly 100%. Nosí se příjemně, hned zapomenete, že je máte. Jen jedna věc, kterou uvádí výrobce a se kterou nesouhlasím - uvávají, že jsou prodyšné a to se mi prostě nezdá.

A jak tahle věcička vlastně vypadá? Prostě malé silikonové medůzy .-))Závěrem - u mě fungují a jsem moc ráda, že jsem je objevila, opravdu výrazně zvýšily můj "kdyžzrovnanekojím" standard.

Seženete je třeba zde, navíc zrovna ve slevě ,)

Co vy na ně? Máte, znáte?

Hezký den,

                        B.


PS: díky Feedu za poskytnutí produktu k recenzi

You Might Also Like

0 komentářů