Probiotické kapky pro nejmenší

8:29

Dnes začínají na Feedo týdny kojeneckých potřeb. Dva týdny ve znamení slev až 30% na vybrané značky, třeba NUK, Avent, BabyMoov, Chicco a další. 
Více o akci a nabídky najdete ZDE.

Já vám v průběhu těchto dvou týdnů představím pár věcí, které jsem si v poslední době oblíbila a které taky na Feedu můžete sehnat (bez ohledu na to, zda budou do této akce zapojeni).


Pojďme se mkrnout na probiotické kapky Probio-fix baby. Tyhle probiotické kapky deklarují 1 miliardu bakterií mléčného kvšení v denní dávce. Jsou určené pro děti již od 3 měsíců a dávkují se naprosto pohodlně tak, že je nakapete na lžičku a pak šup s nimi třeba do mlíčka. 
Po konzultaci s lékařem lze kapky podávat i mladším kojencům.


Ale proč probiotika užívat? 

Probiotika dokáží regulovat zažívání, jsou tedy fajn na zahnání střevních potíží.
Posilují imunitu a snižují nemocnost. Dokáží zlikvidovat střevní záněty. Působí pozitivně na léčbu ekzémů a kožních onemocnění. Podporují vstřebávání živin a mnoho dalšího. Působí prostě komplexně pozitivně na celý organismus.

A jakou máme zkušenost s probiotiky my doma?

Poprvé jsem probiotika "naordinovala" juniorovi, když ve 14 měsících dostal antibiotika. Tehdy mi lékárnice poradila nasadit je jako podpůrnou léčbu, protože anitibiotika mu rozhodila zažívání a já se bála i oslabení imunity. Užíval tehdy dva týdny probiotika v kapslích, které jsem mu vysypala do vlažného čaje. Účinky byly velice dobré, jen to dávkování nebylo ideální, protože ten prášek vysypaný z kapslí se nikdy pořádně nerozpustil.

Probio-fix baby jsem dostala v létě od Feeda k otestování. Ani jsem nečekala, že na ně dojde tak brzy, ale tentokrát ne z důvodu nemoci, ale... nevím, jak jiné dvouleté děti, ale náš expert začal v rámci objevování světa pít venku vodu prostě ze všeho... z bazénků na koupání, z psí misky, z potoka... Prostě jsem ho nedokázala uhlídat a mám dojem, že právě tohle byla příčina jeho neustálých střevních potíží. Probio-Fix baby jsem tedy načala záhy. Každé ráno dostal 6 kapek do čaje a během pár dní bylo po problému. Kapky nijak nevoní, ani nechutnají, dítě tedy nepozná, že do něj chcete propašovat něco zdravého. 

Takže za nás naprostá spokojenost, probiotika prostě fungují. Máte s nimi stejnou zkušenost?

Hezký den,

                    B.

You Might Also Like

0 komentářů