Co je v mé přebalovací tašce?

8:00

Mám ráda ta kabelková videa a blogové příspěvky, kdy holky plení své tašky a většinou najdou spoustu pokladů... .-)) 

A copak mám já v přebalovací tašce? A sakra... nemám přebalovací tašku .-)) Neměla jsem ji ani pro první dítko. Protože jsem až do porodu nosila krásnou značkovou kabelku, do které se všechno krásně vešlo a byla jsem u vytržení z toho, jaké jsou ty kabelky na kočárek, prostě přebalovací tašky, nehezké. Prostě hnusné. Nebo drahé... a většinou navíc u ČR nedostupné. A tak jsem všechny věci, které jsem s sebou potřebovala nosit pro juniora naházela do té své nejoblíbenější, která není "nikdy plná" .-)) a bylo...

Ale teď jsem zas nějakou chtěla... situace stejná. Nenašla jsem takovou, která by se mi líbila, tašku, která by nekřičela "haló, jsem plná plín", takovou, která by vypadala jako hezká kabelka... Bez úspěchu.

A tak jsem to vyřešila následovně.


Organizér 3Sprouts! ,) Není super? 

Protože já s sebou přeci nepotřebuji tahat celou domácnost. Stačí mi dvě látkové plíny, jedny svrchní kalhotky, čistící ubrousky (tyhle Pampers se vyšvihly mezi mé nejoblíbenější), nějaký krém, náhradní oblečení a pití (pro juniora). Většinou tam mám ještě telefon, peněženku a klíče. A opravdu se tam všecno vejde. Žádné zbytečnosti, žádný bordel. Když chci vzít ven některou ze svých velkých kabelek, organizér se mi tam celý vejde, ale většinou ho beru jen tak... 


Tak jsem asi konečně spokojená, i když... kdybych někde natrefila na tuhle nádheru:


tak ji beru všema deseti... joo, i takhle může vypadat přebalovací taška... je od Little unicorn a můžete si ji prohlédnout zde.

Jaké tašky nosíte, nebo nenosíte vy? A je to vůbec potřeba?

Hezký den,

                     B.

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Já jsem s Lolou taky přežila bez přebalovací tašky, dávala jsem si na kočár různé své oblíbené kabelky, co jsem měla doma... Teď podruhé jsem se ale zamilovala do Elodie Details Graphic Devotion, sice jsem si musela celkem dlouho počkat, než byla v ČR dostupná, ale už ji mám doma. :) Ale jako jediný rozdíl mezi normální kabelkou a kabelkou na kočár jsou poutka s karabinou, který se daj pořídit i zvlášť... A občas taky cena :-D T.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. joo, Elodie Details... tu bych si taky nechala líbit, ten design je super, B.

   Vymazat
 2. Já si zrovna nechávám ušít tašku od Rosy Mitnik. Bude primárně na kočárek, ale dá se vzít i "mezi lidí". Tak uvidíme, jak se osvědčí.

  OdpovědětVymazat