Feels like supermodel

8:00

Nekecám. Asi za to můžou ty pomotané hormony, ale já se fakt cítím jako supermodelka. 


Ano, sice mám pořád nahoře 10kg, už 2 roky jsem necvičila, živím jen se čokoládou a kafem... ale snad nikdy mi nebylo tak dobře. Jsem jen kousek od toho se vyfotit v prádle a postnout to veřejně na net .-)) určitě by to hodně lidem zvedlo sebevědomí a někoho rozesmálo. Ale je to tak. 

Necítím, že by na mě někdo vyvíjel tlak, že musím na konci šestinedělí vypadat jako kočky ze žurnálů, navíc podle mého zkresleného vidění tak vypadám už teď. Snad mi ten optimismus vydrží co nejdýl. Rozhodně si tedy nebudu zkoušet svoje oblíbené džíny pro slim období a pojedu dál na šatové vlně. Ou jee.

Pořád se o tom někde píše, jaký je na holky dneska vyvíjen tlak, věčně v časopise nějaká modelka, která porodí a za týden šlape dokonalá po mole, navíc samozřejmě kojí, sportuje, vaří a účastní se charitativních projektů... ehm... Prostě obrázky nereálného života, aby si česká Máňa mohla myslet: "aha, já jsem divná, když jsem přibrala 20 kilo, nic pořádně nezvládám, cpu se čokoládou a denně brečím?" Ale ne Máňo, ty jen žiješ v normálním světě. 

Takže hlavu vzůru a "feels like supermodel everyday!

Hezký den,

                       B.

Zdroj obrázku zde.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Souhlasim! Ja jsem se prvni tri mesice zivota nasi Stely nemohla koukat na reklamy..usmevave, stihle, ucesane, krasne maminky, ktere lechtaji sve spokojene miminko.. ja doma utahana, s mastnymi vlasy a 10 kg navic utesovala rvouci dite s kolikou.. dlouho mi trvalo nez jsem se vzpamatovala a uklidnila, ze telka a casopisy fakt nejsou realita :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jee, to je hezký .-)) prostě ze života, ještě že všechno přeje... B.

   Vymazat
 2. Moc hezky napsané. Já jsem sice kolikrát zpočátku remcala, jak mam špeky, vytahné břicho atd. Ale ve finále jsem si říkala "no a co" :-) a ona ta kila šla pak dolu sama a díky neustálému poponášení a zvedání dvojčat už mám i slušnou fyzčku. A ani fitko nepotřebuji ;-)

  OdpovědětVymazat