Láska z mušelínu

8:00

Jaká je láska? Je měkká? Hebká? K pomuchlání? Krásná a něco vydrží? Podle mě všechno dohromady, tak jako produkt, o kterém vám chci dnes napsat.

Když jsem se začala koukat po novinkách, které by se hodily očekávanému miminku, padly mi do oka mušelínové plíny, resp. narazila jsem na stránku firmy Llittle unicorn a byla překvapená, že existují i dětské plíny a deky, které mají nějaký design, ne jen medvídci a kachničky, to mě nebere. A když jsem hledala dál, kdo něco takového dodává k nám, objevila jsem BabyMoov. Krásně designové plíny z mušelínu, měkoučké tak, že i králíček Azurit by se divil... 


Společnost BabyMoov byla založena v roce 1997 třemi tatínky s posláním přinést na trh takové produkty pro děti, které budou inovativní, spolehlivé a tecnologicky vyspělé. Vždyť kdo zná lépe potřeby dětí, než samotní rodiče? 

Feedo nabízí kompletní sortiment této značky. Já jsem moc ráda, že jsem si na testování mohla vybrat právě set mušelínových plen. Tento set obsahuje sadu 3 plen, kdy dvě mají kalsický rozměr 60x60 a jedna je větší, 80x80Každá plena má jiný, ale skvěle sladěný design. 

Set 4Seasons, který máme doma my vypadá takhle:Líbí?
Navíc mají všechny 3 praktická poutka, to se může hodit.


O tom jak široké mají látkové plíny využití, vás přesvědčovat určitě nemusím, bez nich to doma s miminkem prostě nejde. Pořád je co utírat, stínit, podkládat... a na to jsou super ty menší... Větší plena je skvělá nejen jako podložka, dá se využít také jako osuška po koupání miminka, které opravdu nepotřebuje vydrbat ručníkem, ale dá se také použít jako zavinovačka

Proto, že mušelín je 100% bavlněný, ale velmi jemně tkaný, prodyšný materiál, miminko se v takové zavinovačce nepřehřívá a může tak v klidu spinkat.

Netušíte, jak zavinout miminko do zavinovačky čtvercového typu? Mrkněte na tohle video

S prvním dítkem jsem vyzkoušela plíny klasické bavlněné, bambusové, froté... a žádné mě moc nevzaly, všechny plní, co slibují, jsou prostě praktické, ale za mě jim prostě "něco" chybí. A to "něco" je přesně to, co nabízí mušelínové plíny BabyMoov. 

Pokud hledáte pleny, které budou o něco hezčí, o něco hebčí a které budete používat nejraději, určitě se na tyhle mrkněte. Navíc na Feedo na ně teď mají slevu ,) 

Máte zkušenost s mušelínovými plenami? Dejte mi vědět, jak jste s nimy spokojené...

Hezký den,

                   B.

PS: pro nákup nad 1000Kč na Feedo můžete stále využít kód MAMAPOCKET a získat tak slevu 100Kč. You Might Also Like

1 komentářů

  1. Ty jsou vážně moc pěkné! Taky takové věci pořád hledám, infantilní vzory mě neba ;) T.

    OdpovědětVymazat