Jsem super pyšná

8:30

Jo, jsem prostě super pyšná matka. A taky se trochu vytahuju. Taky jsem s tím trochu otravná, takže tenhle příspěvek je na to téma poslední. Každopádně. Junior už nemá plíny. Jupíí, jásot, slyším salvy a potlesk .-))

Mohlo to tak být už dřív, jenže to by nesměl mít línou maminku, která si posledního půl roku říkala, až po... po Vánocích, po Novém roce, po Velikonocích, po víkendu... prostě moje klasika, jsem pohodlná a nechtělo se mi do toho, i když mlaďas nočník znal a víceméně používal cca od 9 měsíců... 
To my jsme měli ty maminky údernice, které nás plen zbavily nejpozději v roce... dnes takové dítě neznám...

A jak se to podařilo u nás? Prostě jsem vyslyšela radu a dala mu důvěru. Jasně, že se pár (víc) nehod stalo, ale brzy si uvědomil co a jak a dnes si cca po 2 týdnech už opravdu říká sám. Nejvíc pomohlo, nechat ho chodit po bytě (a zahradě) do půli těla. Žádné tréninkové kalhotky a plíny nepotřeboval. A včera už zvládl i výlet 2+2 hodiny v autě a město. Prostě super. 

Teď si říkám, že jsem to s ním fakt mohla zkusit dřív, takže jesti jste jako já a odkládáte... tohle neodkládejte, dítě bez plíny je zase další level rodičovství .-))

Hezký den,

                       B.

PS: na noc ještě plínu dostává, už to taky nevypadá na dlouho...You Might Also Like

4 komentářů

 1. Boží! na to se těšim! Mám pocit, že K. se odnaučí sama. Už kolikrát se stalo, že měla dlouho suchou plínu, a když jsem jí nabídla nočník, hned se do něj vyčůrala. I přes noc už několikrát nic. Ale má stejnej problém jako Ferda - línou matku. Takže jí nevysazuju nijak pravidelně :/.
  Doufám ovšem, že do těch druhejch narozenin se to nějak stane :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že by to K. hravě zvládla během pár dní, když holčičky jsou na to prý šikovnější, jdi do toho, ten post měl alespoň jednu matku vyhecovat k tomu to zkusit a ne být jako já .-))

   Vymazat
 2. To se máte holky :( mě malý nočník odmítá,jako bych na něj vytáhla strašidlo nebo co...a dva už mu byly...každá rada selhala..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, já bych si netroufla něco radit, spíš se podělit o zkušenost... Myslím, že každé dítě a maminka mají svoji vlastní cestu, na konci které čeká každopádně úspěch .-) B.

   Vymazat