Kdo neskáče není... (malé děcko .-)) )

9:00

Ou jee, hokejové šílenství začalo a rovnou se přiznám, že my to docela prožíváme. Sice bez vstupenek, .-( ale fandíme o 106 doma. .-) Je jen jedna věc, kterou prostě nedělám, společné pokřiky a skandování, včetně toho nejprovařenějšího "kdo neskáče...". Pardon, ale neskáču. Jenže o tom to dneska nebude. 

Máme doma nový přírůstek. Krávu. Jmenuje se Doris. Je moc čistotná, černobílá a hebká... jen zabučet .-) A je to Ferdova nová hračka.Přišla v hezké obdelníkové krabici, na které jsou vyfoceni její kamarádi a je k ní přiložena pumpička. Takže jen co ji rozbalíte, je ready to jump. 

Co mě překvapilo, je docela těžká. Tzn. není to nějaký tenký plast, který se propíchne o drobek na koberci, což oceňuju. Výrobce o ní píše, že je pro děti od 3. let, ale to podle mě podceňuje děti. Jasně že větší dítě si na ní asi líp zaskáče, ale Ferdovi je 20 měsíců a přes první rozpačité pokusy, kdy se na ní zkoušel houpat je dnes zkušený skokan .-)) Skáče buď doma na koberci, daleko od ostrých rohů stolu, nebo ji bereme na zahradu, kde na trávníku může blbnout jak chce. 

A co si o Doris myslím já? Je to fajn hračka. Aktivnější děti se na ní určitě vyblbnou a nemusí už jen jezdit na odrážedle kolem stolu .-)) Pokud máte zahradu, tak je ideální i na ven. A znáte nějaké děcko, které nerado hopsá? 

Kráva Doris je od firmy Monza a seženete ji třeba na Feedo.cz.
Líbí se vám? A skáčou vaše děti?

Hezký den,

                   B.

PS: na hlavní stránce blogu přibyl Feedo banner, přes který můžete využít kód "mamapocket" a získat tak při nákupu nad 1000Kč slevu 100Kč, což je podle mě fajn. 

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Tak máme taky objednanou kravičku, když je čistotná a hebká, tak to musíme mít taky :-) Díky za tip a slevuuuuu :-)

    OdpovědětVymazat