Jak na dárek pro dvouleťáka

9:00

Dostala jsem nedávno otázku, typ na dárek pro roční batole. A ejhle. Opět se ukázalo, jak hrozně nekreativní a zapomnětlivá jsem. Nemohla jsem si vzpomenout ani na to, z čeho měl největší radost Ferda. 
Asi žádný dárek nedostal .-))

A protože se blíží jeho druhé narozeniny, je čas vymyslet, co by mu udělalo radost letos. Tady je pár mých typů.

Teepee - zatím máme jedno na zahradě, oblíbené, ale spíš jako garáž pro motorku. Doma máme stan. Dvakrát rozkousaný od psa (ne našeho), je to super zašívárna, ale prostě teepee by bylo rozhodně stylovější a pohodlnější. Pohodlnou zašívárnu ocení každé mládě ještě dlouho. 

Zdroj zde

První kolo, kolo... koloběžka! .-)) O tomhle jsme doma vedli dlouhé debaty. Původně jsem se zastávala kolo-odrážedla, které má většina dětí, i když kolem sebe vídám děti, které už by měly dávno šlapat, jenže se jim z odrážedla nechce. Manžel prosazoval rovnou klasické kolo se šlapkama a přídavnýma kolečkama vzadu... jenže už vidím našeho drobka, jak něco takového ušlápne. A tak jsme se o tom radili a ptali zkušenějšíh rodičů a našli nové řešení. Koloběžku. 

Že jste ještě neviděli dvouleťáka na koloběžce, jako já? 
Mrkněte sem na video :-)

Tahle je náš téměř finální výběr, o typu se ještě domlouváme, ale koloběžka to bude určitě...

Zdroj obrázku zde

Tatra - ou jee, kdo neměl jako malý Tatru? .-) Hračka, která baví roky. Nedávno začali znovu vyrábět oranžovou klasiku, ta mě musím říct moc nebere. Víc se mi libí tahle modročervená. Nevím, jak je to s tou oranžovku, ale ta modrá je vyrobená u nás, což je u hraček dnes téměř rarita.


Zdroj obrázku zde

Katapult - s tím bych si taky hrála, přijde mi super. 


Zdroj zde

Lego Duplo - protože lego je prostě super. Nekonečně možností a variant, co postavit, co dokoupit... no, mají to dobře vymyšlené .-) 

Zdroj zde


Houpací síť, nebo křeslo. Já preferuji křeslo, protože jde namontovat dovnitř i ven a je bezpečnější. Navíc si do něj děcko zvládne vlézt samo a pěkně si pohovět.

Zdroj zde.

A pokud už nevíte co by a chcete vybrat nějaké oblečení, zkuste se mrknout po nějakém našem. Třeba pískací oblečení Peeskle, nebo kreativní Cuna vlnami jsou super!
Tak, tohle je můj výběr. Opět nekreativní .-)) má to náš synek ale smůlu. 

Hezký den,

                        B.You Might Also Like

3 komentářů

 1. Nene, je to super výběr! Na teepee už si brousím zuby dlouho. Ale K. by ho asi ještě neocenila. Možná za rok nebo za dva.
  Obecně mi tvůj výběr přijde spíš odvážný! Katapult? Fíííha :D! Ale taky by se mi líbil :D.
  Jinak mám obecně hlavně ten problém, že pořizuju věci, které se líbí mně, ale náš vkus se s K. asi moc neprolíná. Takže letos se snažím pochlapit a mám v záloze hned několik klenotů, o které se dovolím podělit, taktéž pro inspiraci ostatním (pokud mají doma montéra jako já)
  - Dům se zámky http://www.dvedeti.cz/zbozi/6118/Motoricke-hracky---Motoricky-dum-se-zamky
  - Montážní auto http://www.modroocko.cz/hracka/auto-montazni-autojerab-s-naradim-janod/
  - a kniha, ze které se K. jistě počurá radostí - Jak to chodí u popelářů http://www.levneucebnice.cz/p/jak-to-chodi-u-popelaru-leporelo/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Jak to chodí" je vůbec hezká série, ani jsem nevěděla, že mají i popeláře .-)) K. má tedy vkus jak kluk... ale stan by určitě ocenila .-)) my nakoenc půjdeme do té koloběžky. B.

   Vymazat
  2. Prosim tě, má. Je to malej montér, milovnice popelářů a motorek. Panenky v kočárku ráda povozí taky, ale ty už má.

   Vymazat