Jedu na dovolenou (do Králíka v rádiu)

16:00

Jak je vidět, stačí mi ke štěsí málo. Dřív jsem snila o pařížských kavárnách, karibských bílých plážích a podobných odpočinkových destinacích. Dnes mi stačí ke štěstí, když si můžu dát v klidu kafe a dortík. 

Hodinka, nebo dvě bez toho, aby mě junior tahal za nohu, to kafe mi vystydlo a dortík jsem si musela upéct. 

Ale zas aby to pro mě nebyl stres, potřebuju vědět, kde to dítě je a co dělá. Jo, jsem na něj asi příliš fixovaná, ale věřím, že do jeho 15. narozenin mě to přejde. 

Takže Králík v rádiu. Podnik, na který mě navedla kamarádka Péťa, které za to patří velký dík. A já si připadala jako na dovolené. 

Kavárna má totiž moc hezkou hernu, do které vidíte, takže dítko není nikde odložené, tzn. neřve a je šance, že si tam bude hrát a jen se na vás přijde občas mrknout .-)). Navíc se tam o tyhle juniory stará milá slečna/paní, která je zabaví, takže tam prostě vydrží i bez vás. Nebo s vámi, protože to kafíčko si můžete vypít i v prostoru herny. Taková pohodička. A opravdu dobře tam vaří. 

Co víc chtít? Snad aby to pro nás nebylo tak z ruky, ale upřímně jsem ochotná si tam zajet i z té naší vsi. .-))

Tuhle dovolenkovou destinaci najdete v Praze, Charkovská 18. A mrkněte na jejich FB? kde mají aktuální akce. HOP SEM .-)

Znáte Králíka? Nebo nějakou kavárnu v tomhle stylu, která je opravdu baby friendly? .-)

Hezký den,

                      B.


You Might Also Like

6 komentářů

 1. tak zrovna dneska si odtamtud vezu tik :)) bylo tam asi 10 dětí, kačolína furt chtěla knntrolovat záchod a tři psy, co tam byli na návštěvě, kafe mi vystydlo, dort mi snědla a řádila tak, že jsem to musela zabalit dřív.
  takže za deště je nebezpečí přelidnění.

  jinak to tam ale stejně furt miluju a koupila jsem si permici do herny :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. .-)) jo jo, toho se trochu bojím, že až vejde ve známost, že je to tam fajn, bude tam půlka Prahy... ale co už alespoň se děcka socializujou .-)

   Vymazat
 2. Dobrý den, můžu tento Váš blog dát na zeď Králíka? Moc mě potěšil :)
  Jinak ohledně počtu dětí - jo, moc matek a moc dětí na jednom místě vytváří zbytečné stresy. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet...
  Iva - majitelka Králíka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,

   jasně, jsem ráda, že se vám článek líbí, jako se mě líbí u vás .-) my měli zatím vždy štěstí na menší společnost, takže to bylo moc fajn,
   ať se vám daří i dál a hezký den, B.

   Vymazat
 3. Na konci června bych tam měla fotit narozeninovou oslavu jedný princezny, tak jsem zvědavá:). Vypadá to parádně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřím, že se ti tam bude líbit, i když dětská oslava může dát pěkně zabrat .-)) B.

   Vymazat