Nákupní povzdech

9:00

Ojoj... Já vím, že to, že je u nás horší výběr i kvalita ve většině obchodů je stará známá věc. Ale stejně mi to nedá... 

Když jsme byli nedávno v Trentu, navštívili jsme mimo jiné HMko. Jo, obyčejné HM, ale obchod v Trentu vypadal jako exkluzivní butik. Mrzí mě, že jsem tam nefotila. Ale představte si obchod, kde je oblečení perfektně srovnané, kde mají všechny velikosti (ano, i tu vaši), vše je přehledně uspořádané, výběr je z celé kolekce a neřve tam hlasitě nějaká strašná hudba. A to, že mají kompletní nabídku i plus size a maternity kolekcí je samozřejmé. Také ve všech velikostech. Prostě radost nakoupit, i si jen tak prohlédnout. 

A jaká byla moje víkendová návštěva v HMku u nás? No, divoká .-)) Nemám ráda hlasitou hudbu v obchodech, většinou se mi opravdu nelíbí a tady vyhrávali jako na pouti... Ano, měli i plus size a maternity kolekci, ale... V plus size tak jednu velikost od každého kousku a všechno tak naplácané na sebe, že to připomínalo vietnamskou tržnici... a v maternity, kde jsem měla zálusk na modré džíny měli v mojí velikosti přesně jedny. Jedny. Jinak vše v čísle 34. Proboha, viděl někdy nědo z vás těhuli, která nosí tuhle velikost? .-)) Jasně, asi měli k dispozici většinu kolekce, ale ta prezentace je prostě otřesná! Prostě, pořád se máme co učit... 

Ale abych si jen nestěžovala, .-) měli opravdu velký výbeř doplňků a kosmetiky a většina věcí vypadala fakt moc hezky. 

Ještě že jsem takový optimista a věřím, že to u nás bude už brzy vypadat, tak, jak má.

Jaké jsou vaše zkušenosti se stejnými obchody u nás a v cizině? Vidíte to stejně? 

Hezký den,

                   B.

PS: a kdyby to z článku nebylo jasné, mám HM moc ráda, tak bych byla ráda, kdyby se v něm u nás nakupovalo stejně hezky, jako jinde.

PS2: a tohle jsem si pořídila .-)


You Might Also Like

2 komentářů

  1. Vidím to podobně, je to obrovský rozdíl :) Kvalita, množství, výběr, i design obchodu se liší. Ale tak, není novinka, že je ČR trochu opožděná, snad se to časem zlepší!:D Mimochodem, už byla vyhlášena GA?:)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahoj, GA jsem vyhlásila minulé pondělí podle plánu, na FB a doufám, že vítězka už má ceny hezky doma... hezký den, B.

      Vymazat