Nezbytnosti pro druhý trimestr

9:00

Letí to. Jinak to prostě nejde říct, jednou ráno se vzbudím a yes!... prsa o dvě velikosti větší, břicho ještě malé, ale už už je tam občas cítit nějaké vrtění a šťouchání. Konečně je mi dobře a už jsem si na to očekávání zvykla tak, jak to má být a moc se těším. Prostě druhý trimestr je tu. 

Druhý trimestr je podle mě ten nejlepší. Nejen díky výše jmenovaným benefitům .-)) Je to čas, kdy (pokud čekáte své první) můžete cestovat jak chcete, takže ideální příležitost vyrazit naposledy někam ve dvou. A měl by to myslím udělat každý, protože potom už to opravdu bude jiné. Pokud už doma nějaký ten přírůstek máte, jako já, tak si asi zas tak moc neodpočinete, neužíváte ve dvou a necestujete, ale i ve třech je to ještě pořád brnkačka ,)
V mém případě je taky nejvyšší čas začít našeho "seniora" osamostatňovat, hlavně se spaním, jedením a s nočníkem, kde sklízím pouze střídavé úspěchy. Ale myslím, že za těch 5 měsíců (ježíš, už je to fakt za rohem...) to všechno hravě zvládne.

A co jsou podle mě ty nezbytnosti pro druhý trimestr?

Ehm, vy si to bříško ještě ničím nemažete? Ne, já si ho nemažu, jsem fakt ostuda a slibuju, že se nebudu divit, až se mi to vrátí. Přitom ten můj oblíbený olej Saloos pro těhotné je fakt úžasnej.Víc vápníku (mák), víc čerstvé zeleniny (ale žádnou petržel) a míň soli - to zvládám dobře, jediné s čím hřeším, i když podle mě je to ok, je sushi, na které mám poslední dobou prostě chuť.


Chcete už utrácet? ,) Nemyslím za mimčo, ale za sebe .-)) protože běžné kalhoty už začínají být nepohodlné a trička nějak divně lezou nahoru, ideální období mrknout se po něčem určeném pro mamky. Prořád trvám na tom, že nabídka u nás je strašná. Pokud znáte dobře svoji velikost, rozhodně se nebojte mrknout na ASOS a objednat si něco tam, zejména šaty mají úžasné! V Čechách stojí za zmínku jen nabídka HM, ale jsou to jen základní kousky, nicméně se zase dají dobře kombinovat s běžným oblečením. Hezké věci se dají vybrat i na Zoot, ale se značkou Mama.licious nemám žádnou zkušenost, tak nevím... .-)

Nejsou úžasné?


Bezpečností pás do auta, pokud hodně jezdíte a jste z toho nervózní, tak se může hodit. Prohlédnout si ho můžete zde.


Odposlouchávač mimina - není to špatná věc, ale upřímně, pořizovat si ho nebudu, i pro to, že si myslím, že zbytečně vysílat na mimino vlny mu není moc příjemné, ale pro někoho, kdo je nervózní, co se v bříšku děje, to může být fajn uklidňovák .-) mrkněte semTakže hlavně pohodu, zdraví a žádný stres a jestli vás něco trápí, zkuste si TADY přečíst, co s tím... ,)

Hezký den,

                        B.


You Might Also Like

0 komentářů