5 typů, jak zatočit se zimními splíny

9:00

Hezký den,

nevím, jak u vás, ale u mě je únor nejméně oblíbeným měsícem. Zima už je dlouhá, pořád ještě se brzy stmívá a věčně nějaké čvachtanice, rýma a jaro v nedohlednu. 
Tady je pár mých typů, jak si tenhle studený měsíc zpříjemnit ,)


  • sauna - ou jee, na severu vědí (větší zima, delší tma, dražší alkohol...), jak se zimními depkami bojovat, zkuste se jít alespoň jednou týdně prohřát, je to balzám pro tělo i duši (já s pupkem dávám páru, taky je fajn)
  • čerstvé květiny - jaro v obýváku za pár kaček, konečně se zase už dají sehnat voňavé hyacinty, narcisky, nebo řezané tulipány, ty alespoň mě vydrží akorát týden, takže si jimy dělám radost každé pondělí .-)
  • bylinkový čaj - nejraději mám klasickou babičkovskou směs lípa, kopřiva, heřmánek a meduňka, každý rok si slibuji, že si nasuším vlastní směs, abych pak nemusela dělat pokusy s těmi kupovanými, kde je věčně něco, co mi nevoní
  • ujetá komedie - podle mě nic tak nespraví náladu jako film, který je prostě úplná blbost, třeba moje srdcovka Noc v Roxbury, nebo Hele vole, kde mám káru... Máte taky nějakou oblíbenou komedii, která je třeba tak praštěná, že ji ostatní nechápou?
  • sport - ideálně venku (a nemusí to být zas tak velký sport, někdy stačí i procházka), ale pro dobrou náladu je skvělé jít se proběhnout, nebo si zacvičit jogu.


Takže pryč se zimními splíny a hurá do života .-)

Ať máte úspěšný týden,

                                       B.

Zdroj tohoto krásného obrázku zde.

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Zkus film Medvíked Ted - http://www.csfd.cz/film/292988-meda/

    OdpovědětVymazat