Hysterikem snadno a rychle...

22:28

Ou jee... bylo jednou jedno klidné miminko, na všechny doktory je při prohlídkách smálo, mávalo ručičkou na shledanou... a pak se to stalo. 


A jo, byla to moje chyba, měla jsem to nějak odložit. Prostě, Ferdovi "museli" kvůli jenomu vyšetření vzít krev. A ne z prstíku, což už párkrát absolvoval a byl v pohodě, ale z ruky, jako nějakýmu dospělákovi... 2 ho drželi a 1 sála... dítko rudé, uřvané, v šoku... 
Tak to se nám stalo asi před měsícem. 

A od té doby, jakoukoli ordinaci navštívíme, např. ortopedii, Ferda chytne ve dveřích hysterák a nenechá na sebe sáhnout. Sestřičky mě uklidňují, že to prý přejde... no jo, jenže ty nevědí, že jeho tatínkovi už tohle zůstalo a dokud nehoří, tak z něj nikdo ani kapku krve nevymáčkne a doktora prostě nenavštíví.

A mě to mrzí, dítko, které mělo ke všem důvěru se teď preventivně chová, jako by mu řezali nohu a já nevím co s tím. Mám dělat překvapenou, jako že o tom nevím? "On tohle ještě nikdy nedělal". Ehm... Nebo doufat, že bude tak do dvaceti úplně zdravej a pak už se snad bude chovat dospěle...

Takže tak, mám před sebou určitě světlé zítřky .-)

Hezký den,

                     B.

Zdroj obrázku: zde.

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Zkusila bych krizovou esenci z Bachovek, mají ji i v DMku pod názvem Vnitřní útěcha (http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/das_gesunde_plus/produkty/dgp-produkty-pharma/dgp-produkty-pharma-nervy-uklidneni/420020/163446-kapky-vnitrni-pocit.html), kapou se 4 kapky do pusy nebo u dětí do pití, ideálně předem a pak v krizové situaci znova.

  Jinak upřímně soucítím, když brali našemu prckovi v týdnu krev z patičky a já ho u toho utěšovala, chytal ještě dva dny po tom hysterák, kdykoliv mě viděl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, díky za typ, ty bachovky určitě vyzkouším, B.

   Vymazat