Střípky z kapsy - kdo jsem

9:30

Rozhodla jsem se dnes trochu vás a mě seznámit. Neformálně. Takže rovnou pojďme na to...


Jaká jsem byla?

Dřív, tedy zejména na vysoké škole jsem dost pila. Když studujete něco tak pohodového jako je tělocvik (v mém případě v kombinaci s přírodopisem) tak je škola prostě zábava. Trochu si zasportovat, sem tam se něco naučit, moře volna, kolej plná dalších tělocvikářů... musím ještě něco dodávat? .-)) Litr rumu, žádná míra, jeee můj nejlepší příteli tuzemáku, kde je tě konec... dnes si ani nepamatuji, jak voníš.

 
A tohle bohužel není jediný osel, kterého jsem v životě políbila .-) Zkušenostmi se člověk učí, ale musím říct, že jsem ráda, že je tohle období za mnou. Manželství je pro mě ideální stav, ale bez těhle avantýrek by to tak nebylo.
A snad mi zůstalo to, že si ze sebe umím udělat legraci. Představte si, že mi ta misska nechtěla šerpu vůbec půjčit??!! Pche .-)) 

A tohle je další člen naší rodiny. Seznamte se s Žofkou. Když si vzpomenu, že jsem nikdy nechtěla jezevčíka... dnes bych nechtěla jiného psa, kdo někdy jezevčíka měl, ví o čem mluvím. 


No jo, teď všichni bydlíme v malém smradlavém městě a mě skončily bezstarostné časy. Zřejmě jsem dospěla. A rozhodně nezmoudřela, ani nenašla životní rovnováhu, ale něco si našlo mě. Štěstí. 

Hezký den,

                           B.You Might Also Like

3 komentářů

 1. Líbačka s oslem pobavila :-) a nic proti Žofce, ale Jack Russell Teriér má též něco do sebe! ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Stejně jako Aničku mě pobavila věta "A tohle bohužel není jediný osel, kterého jsem v životě políbila .-)" :-D A tělocvik a přírodopis - to závidím :-))

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, bez oslů by to v životě nešlo .-))

   Vymazat