Máte za sebou špatný týden?

8:05

Někdy se to tak semele. Pár horších dnů v práci (nebo doma), venku zataženo, vybílený účet... a někdy všechno dohromady. Ale naštěstí je tu dámy a pánové pátek a hlavně! před námi prodloužený víkend ,) Juchy juch, jo, to je to správné citoslovce ,) Takže jestli za sebou máte pár špatných dnů, pojďte si ty nastávající tři volné zpříjemnit.

Udělejte něco jen pro sebe. Že to zní sobecky? Ale vůbec ne, zastávám názor, že spokojená matka = spokojená rodina. Jste ta osoba, na které to všechno stojí. Hlavně se v problémech nebabrat! Žádné, že budete vzdychat v koutě nad tím, že vás šéf za něco neoprávněně zjebal, že jsou děti zlobivé a že vás nikdo nechápe... Pryč s tím! Ideální čas na nějakou malou radost. Oblíbenou čokoládu (nějakou lepší, než tu, kterou si kupujete každý den .-)) ), novou rtěnku, dobrý oběd... "small steps make a big difference"

Travte čas s lidmi, které máte rádi. Jste pozvaní někam, kam se vám rozhodně nechce? Kde se budou babrat ve vašich problémech a stejně vás nepodpoří? Nechoďte tam. Jsou to vaše 3 dny volna, čas pro vás, vaši rodinu, nebo kamarády, které rádi vídáte, ne pro nějakou depresačku, která na vás ještě přihodí svoje problémy... 

Ukliďte. Jasně, tohle je někdy trochu opruz, ale to, jak máme uklizeno doma se opravdu rovná tomu, jak máme uklizeno v duši. Udělat něco co svůj domov člověku rozhodně zvedne náladu. Pomalu už je čas vyměnit podzimní dekorace za vánoční a dobrá nálada je tu.

A hlavně... podnikněte něco. Nic neuteče tak rychle a marně, jako víkend strávený před televizí. Já vím, že je venku hnusně, no a? Je to výzva! Procházka (třeba na dobrou kávičku), nebo podzimní výběh, je ideální cesta, jak hodit problémy za hlavu a vyčistit si hlavu. Všude se koná spousta podzimních akcí s dobrým jídlem a pitím, hudbou, stačí si vybrat. Takže odpočívat aktivně! 

Hezký den,

                 B.


Zdroj obrázku: zde.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Uáááá, tak jsem si přečetla, že jsem osoba, na které všechno stojí, a nemůžu to dostat z hlavy. Trochu stresík :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Nebo výzva pro Martina:"takže se o mě koukej hezky starat" :-))

      Vymazat