Lehčí život maminkám

9:30

Ano, "lehčí život maminkám", to je heslo podle mého gusta. Kéž by se tím řídil náš dopravní podnik, městský úřad, nebo místní hračkářství, kam se nesmí vjet s kočárkem. To jako fakt?! Ale pojďme k něčemu příjemnějšímu.

Lehčí život maminkám je heslo internetového obchodu Feedo. Tenhle eshop nabízí první poslední pro děti a maminky a nabídl mi, zda bych s nimi nechtěla spolupracovat, třeba psát recenze, nebo nabídnout něco vám, čtenářkám do giveaway... Tak jsem se rozhodla si Feedo pěkně proklepnout, abych věděla, zda do toho jít, nebo ne a udělala velký "tajný" nákup.

Ale pěkně od začátku. Feedo nabízí vše, na co si vzpomenete, plínky (i látkové), výživu, kosmetiku pro děti i maminky, hračky, vše na jednom místě a skladem. Já si schválně naplánovala nákup napříč kategoriemi. Co jsem při vybírání hodně ocenila bylo přepočítání ceny plen na kus hned v úvodním obrázku. Nemám ráda, když to musím přepočítávat a takhle, zejména u akčních nabídek, hned víte, já vzala PampersSunar je moje klasika, Ferda ho nepije, používám ho k přípravě kaší a jsem naprosto spokojená. Přesnídávky Hipp Bio hruška-banán v tom geniálním obalu do ruky. Jo, je to trochu dražší, vzhledem k tomu, že je obsah pouze 90ml (Sunar vyrábí 100ml), ale miluju, jak se Ferda tváří důležitě, když to z toho sám nasává. Dětský olej a krém proti mrazu Hipp je náš domácí evergreen. Olej jsem používala už v porodnici a to i pro sebe. Není mastný, krásně voní, hydratuje a je ideální na masáže miminek. A zimní krém je teď na brrr sezónu určitě hodí, vzhledem k tomu, kolik času trávíme na horách. Čistící ubrousky Hipp jsem ještě neměla, chtěla jsem je vyzkoušet, protože byly v akci za super cenu. No jo, já mám prostě ten Hipp ráda, nemůžu si pomoct .-)) Stejně jako Legu Duplo, Ferda už krásně staví a rozebírá, takže se další kostičky vždycky hodí.

A jak to šlo dál? Obyčejně se do žádných eshopů nepřihlašuji, ale tady jde lehce sbírat body za nákup a získat tak nějaký hezký dáreček, takže proč ne. navíc tak získáte přehled o svých objednávkách. Provedla jsem tedy registraci a odklikla nákup a hned mi přišlo mailem potvrzení. Nakupovala jsem v úterý večer, ve středu dopoledne přišel další mail o tom, kdy můžu nákup čekat a ve čtvrtek ráno byl u mě. Rychleji už to nešlo, takže chválím. Nákup byl uložený ve velké krabici, sousedi fakt nemusí vědět, co nakupuju, za to jsem byla ráda. A i když krabice nebyla plná, byl prostor vyztužen tak, aby se cestou nic nepoškodilo a kosmetika byla ještě zabalená do fólie. Komu někdy přišlo domů něco rozbitého, rozlitého a opatlaného, jistě ocení. 

Takže jakže? Naprostá spokojenost. Chválím velký výběr zboží, expresní doručení, hezké balení a přiměřenou cenu, takže na Feedo budu určitě nakupovat dál. Musím říci, že už se moc těším, na giveaway, ve které budeme hrát právě o něco z tohoto eshopu. 

Věřím, že Feedo zkusíte i vy, můžete rovnou kliknout sem

Co vy? Znáte Feedo? A jaké máte zkušenosti?

Hezký den,

                   B.You Might Also Like

1 komentářů

  1. Mám moc ráda dřevěné hračky. A na Feedo mají opravdu hezký výběr. Třeba si Ježíšek na Ferdíka vzpomene ;-)

    OdpovědětVymazat