Braun Face - first impression a něco navíc ,)

8:30

Tedy, to, že se někdy blogosféra mění v marketingové peklo, víme. Když se objeví nějaká novinka, firmy ji rozešlou blogerkám k vyzkoušení, ty spustí lavinu pocitů, že "tohle nutně musím mít" a je to, prodej zajištěn .-)) Takže první věc, kterou bych vám chtěla říct, je, že nemusíte mít blog, abyste sem tam něco hezkého dostali na vyzkoušení... Jako já. Jen jsem se zaregistrovala na stránce společnosti Trnd, můžete to udělat taky zde. Tahle společnost se zabývá marketingem a průběžně pořádá různé projekty, do kterých se můžete přihlásit. No a já se přihlásila do projektu testování obličejového epilátoru a kartáčku od firmy Braun.

Čistící kartáčky na pleť mě hodně zajímaly. Jak víte, na trhu jsou jich teď spousty. Já ještě žádný nikdy nezkoušela, upřímně hlavně kvůli ceně... takže jsem byla z toho, když mi tenhle 2v1 od firmy Braun přišel pěkně až domů, prostě nadšená .-))

A o čem že to vlastně mluvím? No o tomhle krasavci:

Krabička obsahovala přístroj se dvěma nástavci (epilačním a čistícím kartáčkem), krytku na epilační nástavec, krásné zvětšovací zrcátko s podsvícením, čistící štěteček, tužkovou baterku a taštičku, do které celou tuhle výbavu můžete uložit.

Samozřejmě jsem se na něj hned vrhla a vyzkoušela. Nejprve statečně epilátor. Mám naprosto příšerné obočí, které si roste kde chce, ale hlavně tam, kde nemá. A asi jsem slepá, protože se mi věčně stává, že si ho večer vytrhám a ráno si zase roste kde chce. Takže jsem pěkně nasadila epilační hlavici a šup na to. A ono jo, šlo to v pohodě! Jen jsem tím objela tvar, který jsem měla. Byla jsem fakt překvapená, kolik chloupků se všude kolem našlo. Bolelo to? Rozhodně ne víc, než trhání pinzetou, nebo voskem a navíc je to o dost rychlejší a trvalejší, protože epilátor vytrhne i "neviditelné" chloupky

Pak přišel na řadu čistící kartáček. Pleť jsem před tím odlíčila odličovacím ubrouskem a navlhčila. Na kartáček jsem dala odličovací balzám Nobilis Tilia, který momentálně používám, aby kartáček po pleti klouzal a netahal ji a pak už jsem jím jen opravdu jemně obcestovala celý obličej. Bylo to fakt příjemné, kromě čištění kartáček i vibruje a obličeji udělá i mikromasáž. Potom jsem obličej opláchla vodou a ošetřila levandulovou pleťovou vodou, také od Nobilisu

A jaké jsou moje první dojmy? 

Epilační nástavec - hodnocení 100%. Krásně se s ním pracuje, epilace je rychlá, přesná, dlouhotrvající.
Čistící kartáček - hodnocení 80%. Čistí rozhodně dobře, mikrooscilační pohyby jsou příjemné, na první pohled je pleť krásně rozzářená, zčervenání minimální (a to ji mám opravdu citlivou). Pár procent mu upírám proto, že štětinky by přeci jen mohly být jemnější...

A přístroj samotný? Je hezký, kompaktní, dva nástavce jsou rozhodně super za cenu jednoho přístroje, zrcátko je perfektní (i když zvětšuje až příliš .-)) ), taštička, do které to celé schováte je fakt praktická, přístroj vám nikde nebude překážet. Jediné mínus? Proč je to sakra na baterku??? Vždyť i zubní kartáčky jsou dobíjecí... .-/ grrrr.... Ale jsem s ním zatím moc spokojená a už se těším, jaký bude při dlouhodobém používání.

A na závěr ještě obecně ke kartáčkům. Holky... kartáček byste měly vždy používat na již očištěnou a navlhčenou pleť, tak, aby po ní klouzal, ne že ho budete tahat... a v žádném případě na něj netlačte!!! Já ho po každém použití ještě oplachuji v antibakteriálním mýdle. 

Ježíš, to je dneska dlouhé, ale ještě sem v rámci objektivity musím dát i jiný názor a to od pana Hádka, otce kosmetiky http://www.karelhadek.eu/, která je mimochodem naprosto skvělá... Přečtěte si jeho postoj ke kartáčkům: zde, na straně 24. Teď jen jedna krátká citace: "pokožka je tělesný orgán, jeho funkčnost a krása závisí na zdravotním stavu člověka a nikoli na nějakém kartáči, jak tomu je u toalety..." .-))

Takže tak.

Hezký den,

                        B.


You Might Also Like

1 komentářů

 1. Ahojky,také jsem byla vybrána do testování Braun Face 830.
  Mám z toho obrovskou radost:)
  Jak píšeš tak je práce s ním opravdu snadná a je to pro mne radost,jen jsem celkem bojovala s trháním obočí,abych si vytrhala vážně jen chloupky které potřebuji.Myslím,ale že po nějaké době tréninku se to poddá a půjde to už bez problému:)
  Jinak ke kartáčku nemám výhrady snad žádné.
  Největší negativum na tomto přístroji asi pro mne je vyšší cena,ale zas na druhou stranu,pokud opravdu budou výsledky takové jaké výrobce slibuje a nebude třeba docházet pravidelně na kosmetiku,tak mi to korunky ještě ušetří,což je super :)
  Abych se ještě vrátila k tvé recenzy,tak moc hezky napsáno:)
  Měj se hezky Petule

  OdpovědětVymazat