Future baby wishlist

10:00Obklopuji se zbytečnostmi. Jo, sice se snažím většinou brzdit, ale sem tam prostě podlehnu myšlence, že nějakou věc prostě musím mít... tím spíš, když se to týká našeho mláděte, to trpím pocitem, že potřebuju úplně všechno. 

Ale věci, které jsou na fotce v úvodu tohoto příspěvku, ty nepotřebuju, ty prostě chci! (pro teoretický druhý přírůstek, který ještě není ani na cestě.-)) )

Protože kočárek Joolz (ten s hvězdami) je prostě nejvíc boží kočárek ever! Ve všech barvách, je krásný, vysoký, praktický a opravdu kvalitní. Okukuju ho u pár kamarádek a nic lepšího do města neexistuje... Mrkněte se na něj třeba sem. 

Když už jsme u těch kočárků... my jsme docela aktivní rodina a brusle a běhání si nechci odpustit ani s prckem. Na sport je podle mě nejlepší kočárek, který má bytelnou konstrukci a hlavně ruční brzdu! Takže X Lander X run je jasná volba. Prohlédněte si ho tady.

Už první mimčo jsme rádi nosili. Šátky pro nás nebyly to pravé, ale o to víc jsme si užívali nošení v různých nosítkách. Když byl prcek ještě fakt malinkej, používali jsme Lodger. Je super i jako fusak do autosedačky, pak mimino vyndáte i s tím a jde se... mě do toho upřímně navrtala reklama se Simonou Krainovou (no jo, stydím se .-)) ) Lodger vůbec vyrábí skvělé, měkké a funkční věci a tady si je můžete prohlédnout. A pro větší mimina (od 4 měsíců) jsme si zamilovali Ergo baby nosítko. Je fakt praktický, má super kapsičky a pohodlné nastavování délek. Ergo prostě válí. Mimochodem, má ho i Gisele Bündchen ,) ERGO.

A design hvězdiček na dětských věcech je vůbec super. Gant vyrábí tyhle krásné barevné deky, nejraději bych je měla všechny... Ale kterou vybrat?


You Might Also Like

0 komentářů